انواع تبلیغات در فکر تو بساز

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم؟

قبلا همیشه می گفتند، مغازه باید در جای پرتردد باشد، اما الان دیگه فرق کرده است. الان باید تو در رتبه های بالای نتایج گوگل باشی تا دیده شوید. از طریق دادن مقاله و دریافت بک لینک های باکیفیت، رتبه سایتتان را در گوگل بهبود دهید. فکر تو بساز در این مسیر یک همکار و دوست مهربان برای تو خواهد بود. انواع تبلیغات برای راه های افزایش سئو سایت شما در فکر تو بساز ارائه می گردد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09355923099 تماس حاصل فرمائید.

انواع تبلیغات در فکرتو بساز

زندگی نامه افراد موفق

در مجله فکرتو بساز زندگی نامه ایرانیان برتر که در کسب و کار و حرفه شان موفق بوده اند، منتشر می شود. این مقالات خواننده های زیادی دارند. شما مسیر موفقیت و تجربیاتتان را در این مقاله به خواننده ها نشان می دهید و آنها از شما یاد می گیرند.

شما از این طریق می توانید توانایی ها، محصولات و خدمات را در قالب یک فرد موفق به دیگران ارائه کنید. ارائه زندگی نامه شما به عنوان یک فرد موفق و کارآفرین، به تخصص و کسب و کارتان شما اعتبار می بخشد.

مقاله

شما هر چقدر محتوا و محصول در سایت خودتان درج کنید، اما برای گوگل اعتباری نداشته باشید، مطمئنا در نتایج گوگل سهمی نخواهید داشت. درنتیجه فروشتان هم بسیار کاهش می یابد.

با انتشار مقاله های در زمینه کاریتان و گرفتن 3 بک لینک فالو، اعتبار سایتتان نزد گوگل افزایش می یابد. الگوریتم های سئو گوگل با یافتن آنها، رتبه سایت شما را در نتایج گوگل بهبود می دهند.

بک لینک از محتوای ایندکس شده

این نوع تبلیغ می تواند برای شما بسیار تاثیر گذار باشد. چون مقاله از قبل در سایت منتشر شده است. در گوگل هم ایندکس شده و بازدید از نتایج گوگل دارد. اعتبار این صفحات برای گوگل بسیار بالاست. به این نوع تبلیغ لینک پرومکس گفته می شود.

می توانید در این نوع مقاله، بک لینک به سایتتان دریافت کنید. توجه کنید، در این نوع تبلیغ گرفتن فقط یک بک لینک فالو به سایت شما امکانپذیر است. یک سال هم اعتبار دارد. در این مقاله تفاوت رپورتاژ آگهی و لینک پرومکس چیست؟ مطالعه کنید.

تولید محتوا

بخش تحریریه سایت فکر تو بساز به کیفیت محتواها بسیار اهمیت می دهد. محتوای خوب همیشه خواننده خودش را دارد. یکی از خدماتی که ما می توانیم به رایگان به شما ارائه کنیم، تولید محتوای با ارزش برای انتشار در سایت فکرتو بساز می باشد.

با این همکاری هم شما یک محتوای تاثیرگذار منتشر می کنید. همچنین در فکرتو بساز یک مقاله کاربردی کاربر پسند منتشر شده است. در ضمن شما می توانید از خدمات تولید محتوای سایت ما هم بهره ببرید. امکان تولید محتوا برای سایت شما هم وجود دارد.