من محمد محمدی هستم، زاده شهر بابلسر در استان مازندران. من بنیانگذار کانال یوتیوبی و وب سایت فکرتو بساز هستم، که مرجع روانشناسی، مدیتیشن، هیپنوتیزم، می باشد. می دانم تمایل دارید از من بدانید. بنابراین تصمیم دارم کمی از خودم برایتان بگویم. بنده در یک خانواده نسبتا مرفه پرورش پیدا کردم. از نظر مالی از خانواده های متوسط کمی بالاتر بودیم. اولین فرزند خانواده هستم. پدرم متخصص نساجی و مادرم خانه دار بود.

 

محمد محمدی فکرتو بساز

دوران کودکی

متاسفانه دوران کودکی و نوجوانی خوبی نداشتم. پدر و مادرم با هم تفاهم نداشتند. دوران کودکی ناخوشایندی داشتم. یقینا بازگو کردن خاطرات کودکی ام، برای شما جذاب نیست. اما هر شخصی که در این جور خانواده بوده باشد، مطمئنا شاهد جرو بحث ها و دعواهای مکرر پدر و مادرش می شود. این شرایط هرچند برای من دشوار بود اما هر دوی آنها من و دیگر فرزندان را به درس خواندن تشویق می کردند. این نکته مثبت خانواده من بود. من هم بسیار کتاب خواندن را دوست داشتم.

 

دوران نوجوانی

خوب شرایط روحی و روانی نامناسب در خانواده، من را بسیار آزار می داد. ذهنم همیشه درگیر بود و تمرکزم کم بود. برای اینکه ذهنم را آموزش دهم و از این مسایل دور شوم، از نوجوانی علاوه بر مطالعه کتابهای مورد علاقه ام مانند کامپیوتر، نجوم، الکترونیک، کلی کتاب های روانشناسی، مدیریتی، خودسازی را هم می خواندم. خدا را شاکرم که در آن دوران سخت، با کارکردن روی ذهنم خودم را از مشکلات نجات دادم. من الان بعضی از دوستان دوران دبیرستانم را می بینم، که شرایط آرامش دوران کودکیشان بسیار بهتر از من بوده است، اما به اندازه من رشد و موفقیت نداشتند. این شرایط سخت من را مجاب کرد که کتاب های بسیاری در زمینه روانشناسی بخوانم. این امر در موفقیتم بسیار تاثیرگذار بود.

 

دوران دانشگاه

بعد از اتمام دوران دبیرستان، امتحان کنکور را گذراندم و در سال 1376 در دانشگاه کرمان در رشته مورد علاقه ام، مهندسی کامپیوتر قبول شدم و شروع به تحصیل کردم. به سرعت در این رشته پیشرفت کردم و برنامه نویس حرفه ای شدم. سال 1380 در این رشته فارغ التحصیل شدم و به عنوان برنامه نویس وارد بازار کار شدم. این شغل کاملا تخصصی و فکری می باشد. به علت ارائه پروژها در موعد مقرر، در این شغل استرس بسیار بالاست. اما چون من از قبل مطالب روانشناسی و کنترل ذهن را خوانده بودم و آموزش دیدم، باعث شد من در این شغل با آرامش کار کنم و بسیار موفق شوم. در سال 1387 به علت خدمات و محصولات کاربردی که تولید کردم از طرف وزارت کار وقت، به عنوان کارآفرین برتر شناخته شدم و مورد تشویق قرار گرفتم.

دوران شغلی

من چند سال بعد دوباره در رشته فوق لیسانس کامپیوتر فارغ التحصیل شدم. در این رشته حرفه ای کار کردم. اما در امتداد مطالعات در زمینه کامپیوتر، در رشته روانشناسی نیز بسیار مطالعه می کردم. چون من معتقدم سلامت روان بسیار بسیار مهم هست و ما نباید آن را نادیده بگیریم. من به علت داشتن مطالعات زیاد در زمینه افسردگی، وسواس فکری، خشم درونی، پانیک و اضطراب، اعتماد به نفس، عزت نفس، بی خوابی، هیپنوتیزم، مدیتیشن بصورت داوطلبانه به دوستان و آشنایان در زمینه های مختلفی مشاوره روانشناسی می دادم.

 

تحصیل رشته روانشناسی

سال 1389 برای قرارداد کاری و شرکت در یک همایش بین المللی به چین سفر کردم. برای شرکت در همایش به دانشگاه بین المللی گوانجو رفتم. بعد از اتمام همایش فرصتی بود که من به اتفاق دوستان ایرانی در این دانشگاه گشت و گذاری کنیم و بخش های مختلفش را بازدید کنیم. بصورت تصادفی چشمم به یک پوستر تبلیغاتی که انگلیسی هم نوشته بود، جلب شد. پوستر راجع به یک کارگاه روانشناسی در رابطه با استرس و اضطراب بود.

مدرس آن استاد انگلیسی زبان بود، که به رایگان این کارگاه را در آن دانشگاه برگزار می کرد. من هم چون زمان آزاد داشتم در این دوره شرکت کردم. موضوعات جذابی یاد گرفتم و این جرقه ای بود برای من، که بصورت دانشگاهی در رشته روانشناسی تحصیل کنم. در همان دانشگاه، آموزش راه دور رشته روانشناسی ارائه می گردید. من هم ثبت نام کردم و طی 4 سال بصورت آنلاین لیسانس روانشناسی را تحصیل کردم و از دانشگاه چین فارغ التحصیل شدم.

بنیانگذار فکرتو بساز

کانال فکر تو بساز

طی سالهای بعد از فارغ التحصیلی در رشته روانشناسی، بارها و بارها دوستان به من پیشنهاد می دادند، که مرکز مشاوره روانشناسی دایر کنم، اما من علاقه ای به این کار نداشتم و بصورت داوطلبانه به صورت آزاد به افراد مشاوره می دادم. تا اینکه اسفند 1398 من کانال یوتیوبی فکر تو بساز را راه اندازی کردم. هدفم ارائه فایل های صوتی مدیتیشن و هیپنوتیزم و موارد آموزشی روانشناسی بود. به این طریق می خواستم به مردم آگاهی برسانم. فیلم های آموزشی روانشناسی هم در این کانال منتشر کردم. تا اینکه بعد از اتفاقات 25 شهریور 1401، اینترنت ایران دچار مشکل شد و چند ماهی فعالیت کردن در یوتیوب بسیار سخت شد. تصمیم گرفتم که سایت فکر تو بساز را راه اندازی کنم و آموزشها و مشاوره هایم را در این سایت ارائه دهم.

 

سایت فکرتو بساز

فکرتو بساز نام موسسه ای هست، با هدف کمک به انسانها تا آنها بتوانند بهینه تر از ذهن خودشان استفاده کنند. خیلی مواقع ما فکر می کنیم، مغزمان هر صدا و تصویری که برای ما به نمایش می گذارد درست و دقیق است. دلیلش آن است چون از ذهن خودمان سرچشمه می گیرد و هر شخصی بر دانسته ها و دانش خودش تعصب دارد. اضطراب و استرس، ترس، خودکشی، خشم، عصبانیت، منزوی شدن، افسردگی، خودکم بینی، شکست، فقر، بی پولی، انزوا همه اینها مواردی هستند که از ذهن شما نشات می گیرند.

اگر شما قدرت داشته باشید که مدام ذهن خودتان را ویرایش کنید و آن را بروز رسانی کنید. اسیر قالب های ذهنی خودتان نمی شوید. فکرتو بساز تمام تلاش خودش را برای این هدف صرف می کند، تا به شما در این زمینه کمک و راهنمایی کند. عزیزم اگر شما دچار افسردگی و مشکلات مختلف هستید، به علت آموزشهایی که از خانواده، محیط کار و بیرون، دوستان و فامیلها و شبکه های اجتماعی و رسانه ها یاد گرفتید. خوب تو الان محصول همان آموزش ها هستی، اگر تصمیم به تغییر خودت داری، باید آموزش های جدیدی ببینید.

 

خدمات فکر تو بساز

در سایت فکر تو بساز خدمات مشاوره روانشناسی و دوره های آموزشی برای آموزش ذهن و بالا بردن بهره وری آن ارائه می گردد. من نزدیک به 10000 ساعت جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی با افراد ایرانی، افغانی و تاجیکی در سرتاسر دنیا برگزار کردم. خوب با این مقدار جلسات مشاوره من با مشکلات مختلفی کار کردم. همیشه تلاش کردم بهترین مشاوره را به افراد دهم. در این مسیر بسیار موفقیت کسب کردم و بسیار خوشحالم که این توانایی را دارم که حال همزبانانم که در هر نقطه ای از این کره خاکی باشند را خوب کنم. من در زمینه های زیر تجربه جلسات روانشناسی دارم

 • هیپنوتیزم
 • مدیتیشن
 • اضطراب اجتماعی
 • اضطراب و استرس
 • افسردگی
 • رفتارهای تکانشی
 • عذاب وجدان
 • مشاوره خانواده
 • وسواس فکری
 • مشاوره قبل از ازدواج
 • مشاوره عزت نفس و اعتماد بنفس
 • مشاوره پیش از طلاق
 • مشاوره جذب همسر
 • مشاوره بدخوابی
 • مشاوره ترس از بیماری

حتما صدای افرادی که با مشاوره تلفنی روانشناسی تغییر کردند، گوش بدهید

کیفیت خدمات ما را از صدای مشتری بشنوید